Юні футболісти з Богодухова вибороли бронзові медалі чемпіонату України

19.03.2024 16:20 Богодухів

Минулого тижня Богодухівська ДЮСШ брала участь у чемпіонаті України з футзалу U-14. За підсумками змагань представники Харківської області завоювали бронзові медалі.

Про це медіа «Слобідський край» розповів головний тренер богодухівської команди Андрій Луценко.

Чемпіонат України з футзалу серед дітей до 14 років проходив у Львові з 11 по 14 березня. У змаганнях брало участь 12 команд, які були розділені на чотири групи: з кожного тріо в плей-оф виходило два колективи. На груповій стадії богодухівці обіграли одноліток з Волинської області 4:2 і програли майбутньому переможцю змагань «Олімпії» з Дніпра 1:4. Наші земляки вийшли до чвертьфіналу, де впевнено розібралися із суперником з Одеси – 6:0. Путівку до фіналу підопічні Андрія Луценка розігрували з львівською командою КІВС in.IT. Основний час матчу завершився внічию 3:3, а по пенальті сильнішими виявилися господарі турніру – 3:2. У матчі за бронзові медалі богодухівці здобули вольову перемогу над представником Сумської області – 4:1.

– Це ми вперше брали участь у цих змаганнях, оскільки раніше робили акцент на звичайному футболі. Для дебюту ми нормально виступили, задоволені. Хлопцям ця поїздка сподобалася, умови були хороші. Правда, вони дуже засмутилися, що не вийшли до фіналу, у боротьбі за який нас підтримувало багато уболівальників. У півфіналі ми вели і 2:0, і 3:2, але в кінці зустрічі пропустили. Вони вже з нетерпінням очікують травня, коли у Львові пройде Кубок України у цій же віковій категорії. Дуже хочуть його виграти, – сказав Андрій Луценко.

За підсумками змагань два гравці колективу з Харківщини отримали індивідуальні відзнаки. Єгор Таран став найкращим гравцем турніру, а Євгена Книша організатори визнали найкращим гравцем богодухівської команди.

Нагадаємо, наприкінці цієї зими Михайло Мудрик забив дебютний гол у 2024 році.

Ми також розповідали, що харківська велосипедистка здобула перемогу у Швейцарії.

Автор: Савелій Мякушко