Нова техніка з'явилася у комунальників Краснокутської громади. Фото

Для потреб комунальників у Краснокутській громаді Харківської області придбали чотири види техніки.

Придбали нову техніку для потреб громади, задля ліквідації наслідків стихійних явищ. А зробили це за рахунок місцевого бюджету. Про це розповіли ву Краснокутській селищній раді.

Наразі відомо, що для потреб комунальників було придбано транспортний автомобіль "БЕЛАВА 1201", завдяки якому бригади працівників зможуть діставатися у різні куточки громади.

Читайте також: ТОП­-10 подій у Краснокутській громаді в 2021 році

Крім того, комунальники отримали нову техніку для очистки вулиць від заметів та інших негод. Відтепер трактор "Беларус- 82.1" з відвалом допоможе очищати сніг, а автогрейдер з бульдозерним відвалом стане у пригоді при вирівнюванні й планування ґрунтових доріг. Проте, його так само можна використовувати для прибирання заметів.

Також на вулицях громади з'явиться машина на базі самоскида МАЗ. Вона так само оснащена відвалом, а також дає можливість установити піскорозкидувач або ємність для поливу доріг чи клумб.

Зазначимо, що завдяки коштам із селищного бюджету вдалося також придбати й 20 металевих контейнерів для відходів, які встановлять на території громади.

Нагадаємо, що медики з Краснокутської громади Харківської області отримали нове обладнання для офтальмологічного кабінету. Придбання обладнання стало можливим завдяки перемозі в обласному конкурсі «Ефективна медицина в громаді» у 2021 році. Про це повідомили в Харківській обласній раді.

Автор: Микита Гузенко

Теги: