Борівщина: підготовка до псевдореферендуму та «новий голова області»

07.06.2022 17:40 Борова

На території Борівської громади в обігу одночасно і гривні, і рублі.

Про це повідомили у селищній раді. Через відсутність мобільного зв'язку та інтернету в ТГ не працює банківська система.

– Місцеві жителі вимушені переходити до натурального господарства і обмінної торгівлі, як у давні часи до появи перших грошей, – йдеться у повідомленні.

За інформацією селищної ради, окупаційна влада висунула вимоги для аграріїв. А саме, підготувати інформацію по кожному господарству, хто і скільки планує зібрати збіжжя; надати усі свої технічні засоби й ресурси для ремонту зруйнованих мостів, доріг та іншої інфраструктури на території громади.

– Натомість окупанти обіцяють сільгоспвиробникам допомогти продати свій урожай у росію й організувати логістику. На яких саме умовах відбуватиметься процес купівлі-продажу, наразі не відомо, – зазначили у селищній раді.

Крім того, загарбники зацікавлені у відновленні залізничного сполучення на Харківщині. Для них це шанс поставляти більше зброї, техніки та боєприпасів з рф до Донецької області через Куп'янськ та Борову. Повідомляється, що у Новоплатонівці військові рф уже відновили залізничний місток, а з Куп'янська до москви курсує пасажирський потяг.

Окупанти називають Борівщину частиною бєлгородської області, втім, днями місцеві колаборанти створили «адміністрацію Харківської області». Та навіть обрали «нового голову області», ним став колишній міліціонер Віталій Ганчев. У 2013 році він працював у Дергачівському райвідділу поліції, потім переїхав до окупованого Луганська та працював там.

Цілком можливо, що загарбники готуються до проведення псевдореферендуму. Для цього вони формують перелік місцевих для надання грошової допомоги. Борівчан фотографують та збирають паспортні дані, таким чином проводячи своєрідний перепис населення.