Через бойові дії на Борівщині була повністю зруйнована медична амбулаторія

28.04.2022 16:00 Борова
У Борівській громаді Харківської області практично відсутня первинна ланка медицини.

Борівська громада продовжує перебувати під тимчасовим контролем військових рф. Бойові дії на території ТГ не ведуться, тимчасове керівництво громадою здійснює російська «комендатура» за допомогою місцевих колаборантів. Про це повідомили у селищній раді.

Зараз у громаді існують проблеми з первинною ланкою медицини – більшість лікарів виїхали. У фельдшерсько-акушерських пунктах та сільських амбулаторіях немає ліків. Крім того, в селі Ізюмське внаслідок воєнних дій була повністю зруйнована медична амбулаторія.

У складних умовах продовжує працювати Борівська центральна лікарня.

– Лікарі та медичний персонал вторинної ланки медицини продовжують надавати послуги людям в умовах воєнного стану та окупації, приймають пацієнтів, надають їм допомогу, – повідомляють у селищній раді.

У громаді готуються до закінчення навчального року, наскільки це можливо. Для випускників дев'ятих та одинадцятих класів шкіл громади замовили документи про закінчення навчання. Але в селищній раді рекомендують учням продовжувати навчання в інших школах. 

– Чи зможуть наші діти отримати документи вчасно у зв’язку з окупацією, ніхто точно зараз сказати не може. Тож відділ з питань гуманітарної політики Борівської селищної ради рекомендує учням, які виїхали, продовжувати навчання в інших навчальних закладах України і замовити документи про отримання середньої освіти там. У випадку дублювання зайвий документ буде потім анульовано, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, дві школи Борівської громади зруйновані повністю, інші освітні заклади частково пошкоджені та розграбовані. Ще в березні окупанти вщент розбили Горохуватську школу. Під час окупації у квітні росіяни знищили школу в селі Ізюмське.

Автор: Максим Леман