В окупованій Борівській громаді росіяни зруйнували та пограбували школи. ФОТО

27.04.2022 15:30 Борова
Фото: Борівська селищна рада Фото: Борівська селищна рада
Окупанти повністю зруйнували дві школи Борівської громади Харківської області.

Про це повідомили на сторінці Борівської селищної ради. За їх інформацією, дві школи громади зруйновані повністю, інші освітні заклади частково пошкоджені та розграбовані. Ще в березні окупанти вщент розбили Гороховатську школу. Під час окупації у квітні росіяни знищили школу в селі Ізюмське.

– Часткових руйнувань від воєнних дій зазнала школа в селі Піски-Радьківські. Тут вибиті вікна, є вибоїни в стінах, відбитий ріг будівлі з боку тиру. Постраждав також новий спортивний майданчик, побудований лише торік, – ідеться у повідомленні.

В окупованій Борівській громаді росіяни зруйнували та пограбували школи

Борівська ЗОШ № 1 уціліла зовні, але на подвір'ї школи велика яма від снаряда. Навколо закладу розкидано шматки шиферу, металу, будівельне сміття. Всі двері вибиті, з одного боку школи пошкоджені вікна. Про те, що тут навчались діти, нагадують розкидані папери, малюнки та фотоархіви школярів. Як повідомляють місцеві, школа пограбована, меблі та обладнання – знищені.

В окупованій Борівській громаді росіяни зруйнували та пограбували школи

– Таким є результат "гостювання" ворожих російських військ на початку окупації громади, а також діяльності місцевих мародерів. Інформації щодо пошкодження  комунікацій немає. За оцінками фахівців, будівля головної школи Борівщини наразі для навчання не придатна і потребує масштабного ремонту. Інформація щодо стану інших навчальних закладів громади уточнюється, – пишуть у селищній раді.

Нагадаємо, на території області внаслідок обстрілів пошкоджено 45 закладів освіти. Це 29 шкіл та 16 закладів дошкільної освіти. Повністю зруйновано щонайменше три школи та один дитячий садок.

Автор: Анастасія Хушану