До звільнених Пісків-Радьківських доставили гуманітарну допомогу

30.09.2022 15:00 Борова
До звільненого села Піски-Радьківські Борівської громади Харківщини вперше з початку широкомасштабного вторгнення надійшла централізована гуманітарна допомога від області.

Про це повідомляють Харківська обласна військова адміністрація та Борівська селищна рада.

Дві вантажівки з продуктами прибули в село Підвисоке Борівської громади. Далі допомогу переправляють у звільнене минулого тижня село Піски-Радьківські. Загалом передали 40 тонн продуктів.

Одна з вантажівок привезла допомогу для місцевого психоневрологічного інтернату, де наразі перебувають близько 130 людей. Решта допомоги призначена для жителів села. За попередньою інформацією у селі залишаються 1300 осіб.

Людям передали харчові набори, до яких входять продукти тривалого зберігання. Це цукор, макарони, чай, кава, м’ясні, рибні та овочеві консерви, згущене молоко, печиво та інше. Також привезли велику партію борошна та питної води.

Головна проблема передачі гуманітарної допомоги до Пісків-Радьківських у тому, що машини з вантажем не можуть переїхати переправу через Оскіл. Через це допомогу будуть перевозити автомобілями менших розмірів.

– На прохання про допомогу в розвантажуванні гуманітарної допомоги для села Піски-Радьківські відгукнулося понад 30 чоловіків села Підвисоке. Це свідчить про те, що в скрутну хвилину люди об’єднуються і підтримують одне одного. Під час розвантаження люди постійно запитували, а як у Боровій, як у Богуславці, Чернещині… Усіх нас зараз це хвилює та об'єднує, – розповідає селищний голова Борової Олександр Тертишний. 

Збір гуманітарної допомоги для Пісків-Радьківських

Автор: Олександр Манченко