Енергетики повернули світло до п’яти сіл Борівської громади

03.04.2023 16:09 Борова
Фото: Харківобленерго Фото: Харківобленерго

Ремонтні бригади відновили електропостачання до сіл Андріївка, Дружелюбівка, Маліївка, Ольгівка та Червоний Став Борівської громади Харківської області. Наразі лише чотири населені пункти громади залишаються знеструмленими.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на речницю «Харківобленерго» Марину Шевченко.

Ремонтні бригади «Харківобленерго» відновили електропостачання до сіл Андріївка, Дружелюбівка, Маліївка, Ольгівка та Червоний Став Борівської селищної громади.

Частина громади була знеструмлена через налипання мокрого снігу.

Відновлення світла стало можливим завдяки спільним діям саперів та енергетиків. Піротехніки попередньо розмінували територію, а фахівці обленерго провели відновлювальні роботи на пошкоджених ділянках повітряних ліній: замінили проводи, ізолятори, опори, а також побиті уламками снарядів трансформатори.

— Електрикою забезпечили як населення, так й об'єкти водо- та газопостачання, будівлі шкіл і дитячих садків. Працювати доводилося під канонаду постійних артилерійських та мінометних обстрілів, бо відстань від місця робіт до лінії фронту складає від сили п'ять кілометрів, – розповів начальник Борівського району електричних мереж Анатолій Мокєєв.

Наразі майже всі 38 населених пунктів Борівської громади мають світло. Лише чотири з них, які знаходяться безпосередньо в зоні бойових дій, знеструмлені.

— Попри небезпеку обстрілів, близькість лінії фронту та вихідний день, наші енергетики у співпраці з працівниками Куп’янського РВЕМ сьогодні змогли відновити світло у більшій частині громади. Роботи продовжуватимуться до повного відновлення електропостачання, – зазначають у Борівській селищній військовій адміністрації.

Фахівці Харківобленерго працюють над відновленням світла в селах Борівської громади

Раніше ми писали, що в Центрі надання адміністративних послуг Борівської селищної ради Харківської області знову доступна послуга реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації.

Нагадаємо, зараз у Борівській громаді дистанційно працює 6 загальноосвітніх шкіл та одна філія. Так у дистанційному режимі навчається 1169 школярів, а навчальний процес забезпечують 125 педагогічних працівників.

Головні новини Борова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті. 

Автор: Олександр Манченко