Окупанти надурили колаборантів Борівської громади на зарплатню

19.08.2022 19:00 Борова
У Борівській громаді колаборанти не можуть отримати обіцяну ворогом зарплатню.

За інформацією Борівської селищної ради, колаборанти, які з перших днів допомагали рашистам – відсторонені ними ж від роботи. Деякі з них узагалі зникли у невідомому напрямку.

– Відомі випадки, коли люди погоджувались на пропозиції гауляйтерів працювати на них за рублі, але обіцяну заробітну плату так і не отримали. На запитання таких працівників, де їхня зарплатня, нещодавно призначений окупантами «голова» відповідає, що він їм нічого не обіцяв, тож хай запитують у його попередника, – розповіли у Борівській селищній раді.

У селищній раді  також розповіли й про ціни на товари у громаді. Так ціни на продукцію з росії постійно зростають, а товари домашнього господарства місцевих жителів, навпаки, знецінюються.

– Для прикладу, водопровідний кран, який раніше коштував близько 60 грн, тепер має ціну 400 грн; за шину для легкового автомобіля просять мінімум 5000 грн, найдешевший електрочайник, що коштував 300 грн, зараз продається за 1000 грн. Водночас молоко у населення скуповують по 6–8 грн за літр, жива вага корови оцінюється в 10 грн за кілограм, а вирізку м’якоті свинини можна купити по 70–100 грн. Через втрату платоспроможності населення зазнають збитків і місцеві підприємці, яких на окупованих територіях стає все менше, – пояснили у селищній раді.

Автор: Анастасія Хушану