Окупанти призначили ще одного «очільника» Борівської громади

03.06.2022 14:45 Борова
У Борівській громаді Харківської області окупанти продовжують наводити свої порядки.

Про це повідомила Борівська селищна рада.

«Днями призначено ще одного очільника, теж з росії. Які в нього повноваження та як саме називається його «посада» – голова, староста, мер чи председатєль, наразі невідомо», – йдеться у повідомленні.

Хоча бойові дії на території громади не ведуться, місцеві постійно чують вибухи та обстріли сусідніх громад. Найбільше військових рф спостерігається на сході та півдні громади. За інформацією селищної ради, у Гороховатці спостерігається значне збільшення кількості ворога.

Борівчани, які залишилися на території ТГ, не можуть зняти готівку, отримати пенсію чи заробітну плату. Щоб зняти гроші з карток, місцеві їздять у Сватове та Старобільськ.

 «Там це можна зробити за 15-40 % від загальної суми коштів. Усе частіше готівку в цих містах можна отримати лише в рублях по курсу 1:2. На окупованій Борівщині при оплаті покупки гривнями можуть видати решту рублями», – пишуть у селищній раді.

Нагадаємо, в деяких населених пунктах Борівської громади окупанти проявляють невиправдану жорстокість до мирного населення. 

Автор: Анастасія Хушану