Окупанти в Боровій знищили базу одного з фермерських господарств: можлива провокація

22.07.2022 20:30 Борова
В окупованій Борівській громаді російські війська знищили базу одного з фермерських господарств і стали розповсюджувати дезінформацію, що її обстріляли українські захисники.

Про це повідомила Борівська селищна рада.

21 липня по фермерському господарству Борівської громади завдали ракетного удару. У момент обстрілу на території підприємства нікого не було, тому постраждалих немає. Своєю чергою росіяни звинувачують українські війська в цьому обстрілі.

—  Примітним є той факт, що російські військові та колаборанти запевняють місцевих мешканців у тому, що підприємство обстріляли ЗСУ. Водночас достеменно відомо, що окупаційні війська на цій базі не розміщувались, а саме приміщення було пофарбоване у кольори українського прапора. Тож знищення бази більше схоже на традиційну російську провокацію та помсту росіян за проукраїнську позицію, – пишуть у селищній раді.

Також повідомляється, що на Борівщині зменшується кількість російських військ. З Борової навіть почали вивозити поранених, які лікувалися в облаштованому під військовий госпіталь приміщенні місцевої лікарні. Крім того, продовжується масовий транзит військ з півдня на північ через територію громади.