Окупанти втратили частину техніки та особового складу на Борівщині

27.06.2022 18:50 Борова

Частина загарбників втекла до інших населених пунктів Борівської громади.

Про це повідомляють у селищній раді. За їх інформацією, днями ЗСУ розгромили частину особового складу та військової техніки у Гороховатці. Після цього частина військових рф панічно втекла у борівські ліси, інша частина до Підвисокого, деякі залишилися у Бахтині. Схожа ситуація трапилась з окупантами у Пісках-Радьківських та інших населених пунктах.

На території громади досі залишаються тисячі цивільних. Вони не можуть отримати заробітну плату, соцвиплати та пенсії. Хоча товари у магазинах Борівщини є, ціни на них неймовірно завищені.

– Майонез у м‘якій упаковці (так звана «подушечка») в окупованій Боровій зараз коштує 80-85 грн, а на вільних територіях України 30-35 грн. Зубна паста, яка в українських супермаркетах має ціну 70-80 грн, на окупованих територіях продається за ціною 220-240 грн. Розрахуватися в магазинах можна і гривнями, і рублями, але за штучно створеним курсом 1:1,5, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, з тимчасово окупованої Борівщини щодня зерновози везуть награбоване збіжжя на Куп'янськ, Сватове та далі на росію. Є інформація, що в Балаклії окупанти пропонують аграріям здати пшеницю нового урожаю за ціною п'ять тисяч рублів за тонну.