Окупанти зірвали переправу гуманітарного вантажу на Харківщині

22.06.2022 20:40 Борова

Представники місцевої влади, Червоного Хреста та волонтери намагалися передати гуманітарку до окупованої Борової Харківської області. Загарбники відкрили вогонь.

Як повідомляють  у Борівській селищній раді, сьогодні, 22 червня,  представники місцевої влади та волонтери  намагалися передати на Борівщину гуманітарну допомогу: ліки, продукти харчування, засоби гігієни тощо, а також адресні посилки, зібрані людьми для рідних та близьких, що залишилися в окупації.

Увесь вантаж був доставлений у смт Печеніги та підготовлений до передачі через печенізьку дамбу, з іншого боку якої на нього чекали борівчани, у тому числі працівники швидкої допомоги та центральної лікарні, які мали забрати ліки.

До 14-ї години люди чекали, коли росіяни дозволять пройти на дамбу. Але окупанти цього разу повністю перекрили єдиний гуманітарний шлях і не пропустили навіть представників Червоного Хреста.

Коли люди все ж намагалися прорватися, загарбники робили постріли в повітря. Тож гуманітарний вантаж передати так і не вдалося.

Раніше ми писали також, що в окупованій громаді на Харківщині контролюють телефонні розмови