Стали відомі імена керівників окупаційної адміністрації Борівської громади

10.06.2022 17:40 Борова

З початку літа окупаційною адміністрацією Борівської громади Харківської області керують двоє осіб – цивільний очільник Андрій Семашко та військовий комендант Сергій Роздорожний.

Про це повідомляє Борівська селищна рада.

Відомо, що військовий комендант окупаційної влади Борівщини Сергій Роздорожний родом з Новосибірська. Більше інформації про цивільного очільника, Андрія Семашка. У нього білоруське походження, був заступником голови Барановичського виконкому Брестської області у Білорусі. 1 червня його представили у Борівській громаді Харківської області як «голову громади» від окупаційної влади. Більш детальна інформація уточнюється.

На території громади не ведуться бойові дії, але окупанти закрили на в’їзд та виїзд село Чернещина. Туди можуть потрапити тільки місцеві жителі. У селищній раді припускають, що там знаходиться значна частина ворожих сил.

Також жителі Борівської громади жаліються на відсутність мобільного зв’язку, Інтернету та на мародерство у будинках мешканців, які евакуювалися. Проте, окупаційна влада жодну з проблем не вирішує.

У Борівській центральній лікарні жителі громади отримують ліки, які нещодавно отримали з підконтрольної Україні території. Відтак лікарня забезпечена інсуліном та іншими життєво важливими медикаментами.

Також російські військові ремонтують залізничні містки для транспортування військової техніки та зброї.

Крім того, відновлюють дамбу на Оскільському водосховищі для полегшення форсування річки Сіверський Донець.