У Борівській громаді окупаційна влада хоче ввести в обіг рублі

04.06.2022 20:40 Борова
У Борівській громаді окупанти видають пенсіонерам виплати в розмірі десяти тисяч рублів.

Борівською громадою тимчасово керують новий російський “очільник” та військовий комендант. За інформацією селищної ради, цього тижня окупаційна влада провела нараду з керівниками КП та установ громади.

– Російський «очільник» поставив перед учасниками зборів низку завдань. Зокрема, переведення грошового обігу на території громади з гривні на російські рублі, – йдеться у повідомленні.

Як ми повідомляли раніше, на Борівщині місцеві не мали змоги отримати виплати чи зняти готівку. Наразі окупанти організували видачу пенсіонерам грошової "допомоги" у розмірі десяти тисяч рублів. Такі виплати загарбники проводять у відділенні "ПриватБанку", кожну людину там фотографують і записують паспортні дані.

– Та варто пам’ятати, що саме росія винна у тій ситуації, що склалася, і жодні грошові подачки росіян ніколи не зможуть компенсувати ті втрати, які зазнали люди внаслідок воєнних дій, розпочатих агресором, – наголошують у селищній раді.

Окрім матеріальних проблем, борівчани стикаються з відсутністю світла, мобільного зв'язку та Інтернету. Деінде зв'язок удається “зловити”, але Борівська влада закликає місцевих бути обережними, окупанти прослуховують розмови.

Нагадаємо, окупанти на території Борівської громади займаються телефонним шантажем.

Автор: Анастасія Хушану