У Борівській громаді окупанти топлять піч книгами з місцевих бібліотек

13.05.2022 17:55 Борова

Військові рф топлять піч книгами з бібліотек Борівської громади та використовують карети швидкої допомоги у своїх цілях.

У Борівській громаді постійно змінюється кількість живої сили та техніки окупантів, повідомляє селищна рада. Вони знаходяться у населених пунктах, поблизу них, у лісах та посадках. Деякі проходять транзитом у напрямку Донбасу – потім повертаються через Борову в бік Куп'янська. Загальна кількість окупантів у ТГ зменшується, але росіяни продовжують наводити тут свої "порядки".

Тимчасово керувати Борівщиною продовжують російська військова комендатура, поліцаї та колаборанти. Деякі з останніх втратили довіру коменданта та відсторонені від співпраці. Місцевих окупанти здебільшого не чіпають, але можуть “навістити” родини учасників АТО/ООС, військовослужбовців та поліціянтів. Зазвичай такі візити дружніми назвати важко.

Окупанти почали використовувати службові та автомобілі швидкої допомоги громади.

– На одному з них намалювали рашистські знаки «Z» та пересуваються на ньому по громаді. На іншому фарбою з балончика написано «милиция» – ним користуються поліцаї, – повідомляють у селищній раді.

Крім того, росіяни проявляють особливий інтерес до сільських бібліотек Борівщини. В одному з населених пунктів вони топили піч книгами з місцевої бібліотеки. В іншому – знімали сюжети про нібито розмінування бібліотеки. За словами авторів пропагандистських сюжетів, розтяжки на полицях з книгами залишили військові ЗСУ.

Нагадаємо, у Борівській громаді окупанти викинули на подвір'я Управління пенсійного фонду пенсійні справи та документи переселенців.