У Борівській громаді деякі поліціянти перейшли на бік ворога

12.05.2022 17:05 Борова
Деякі поліцейські Борівської громади перейшли на бік ворога, їх уже звільнили з посад.

У Борівській громаді окупанти викинули на подвір'я Управління пенсійного фонду пенсійні справи та документи переселенців. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

– Державні установи в окупації не працюють. Документи як мінімум зіпсовані, оскільки лежали під дощем. Якщо ніхто не переніс їх на зберігання в інше місце, очевидно, вони будуть втрачені, – йдеться у повідомленні.

Ситуація у ТГ залишається напруженою, ворожа техніка пересувається населеними пунктами Борівщини. У деяких з них спостерігається велика кількість окупантів. Хоча місцевих жителів росіяни здебільшого не чіпають – таке “сусідство” становить для борівчан значні загрози.

Керувати громадою продовжують “поліцаї” з-поміж колаборантів та російська військова комендатура. Селищній раді повідомляють, що деякі колишні співробітники поліції перейшли на бік ворога. Такі кадри уже звільнили з посад та порушили кримінальні справи проти них. 

На Борівщині електромережі поступово відновлюють, але більша частина громади залишається без світла. Мобільного зв'язку та Інтернету досі немає, місцеві змушені виїжджати в інші окуповані громади, аби зв'язатися з близькими. Як повідомляють місцеві, на блокпостах окупанти перевіряють телефони. Іноді вимагають говорити по телефону в їх присутності.

Нагадаємо, з 11 травня мешканці Клугино-Башкирівки на Харківщині зможуть отримувати пенсійні виплати в приміщенні школи та за своїми адресами проживання.

Автор: Анастасія Хушану