У Борівській громаді тривають ремонтні роботи на лініях електропередач

25.11.2022 19:02 Борова

У Борівській громаді Харківської області 25 листопада частково відновлено електропостачання після блекауту, спричиненого ракетною атакою рф по всій території України.

До мережі знову підключені споживачі, в яких подача електрики була відновлена до ракетного обстрілу 23 листопада, повідомили у Борівській селищній раді.

«Зокрема, це Борова, частково Підлиман, Новоплатонівка та села Гороховатського і Підвисочанського старостинських округів. Разом з електрикою відновлено водопостачання та теплопостачання багатоквартирних будинків», – ідеться у повідомленні.

Разом з цим енергетики продовжують ремонтні роботи на лініях електропередач у громаді. Найближчими днями планують підключити до живлення село Борівська Андріївка. Наступного тижня світло має з’явитися в оселях жителів сіл Богуславка, Загризове та Нова Кругляківка.

Одночасно в громаді продовжуються роботи з розмінування енергетичної інфраструктури. Наразі сапери просуваються в напрямку сіл Вище Солоне та Ізюмське.

Нагадаємо, компанія «Харківобленерго» опублікувала графік погодинних відключень світла в Харківській області на наступний тиждень, з 28 листопада по 4 грудня.