У Боровій на День вишиванки зробили народні обереги для українських військових

19.05.2023 13:52 Борова

У день вишиванки у Боровій організували виставку понад 50 ляльок-мотанок під назвою «Закодовані на перемогу». Виготовлені народні обереги передадуть захисникам та захисницям.

Про це повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Борівську селищну раду.

На виставці «Закодовані на перемогу», що відбулася 18 травня у центральному парку Борової, були представлені понад 50 ляльок-мотанок, які власноруч зробили працівники та гуртківці закладів освіти і культури Борівщини.

— Виготовлені ляльки-мотанки будуть передані на передову нашим захисникам і захисницям як обереги. Віримо, що створені з душею, вдячністю і любов’ю кожної майстрині до рідної землі та тих, хто її захищає, вони дійсно підтримуватимуть і оберігатимуть наших воїнів у найскладніші моменти на шляху до перемоги, – розповіли у селищній раді.

Одночасно з цим, працівники Центральної бібліотеки та бібліотеки для дітей організували виставку книг.

— Протягом дня мешканці та гості селища мали можливість милуватися витворами ручної роботи та ознайомлюватися з книжковими новинками, – зазначають у селищній раді.

Також під час заходу виступив начальник селищної військової адміністрації Олександр Тертишний, який привітав усіх учасників та гостей заходу з Днем української вишиванки.

Нагадаємо, жителів Борівщини запрошують проголосувати за нову назву селища Першотравневе.

Нагадаємо також, днями стало відомо про відновлення автобусного рейсу Борова – Ізюм – Борова, який прямуватиме через село Гороховатка. 

Нагадаємо ще, у Борівській громаді працює програма «Доступні ліки»: як скористатися. Відповідно до програми за рецептом сімейного лікаря можна отримати ліки безкоштовно або зі значною знижкою.

Головні новини Борова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко