У Боровій родини загиблих військових отримають додаткові 20 тисяч гривень

21.03.2023 12:22 Борова

Сім’ям загиблих військовослужбовців з Борівщини Харківської області виплатять додаткову грошову допомогу з бюджету громади.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Борівську селищну раду.

Комісія Борівської селищної ради прийняла рішення про надання одноразової адресної грошової допомоги сім’ям військовослужбовців, які загинули, захищаючи Україну, під час участі у бойових діях у з 24 лютого 2022 року. 

«Ця сума жодним чином не замінює державні гарантії та виплати, передбачені у таких випадках і, на жаль, не здатна повернути людину чи компенсувати непоправну втрату. Але у такий спосіб громада виражає свою підтримку рідним та близьким Героїв, які ціною власного життя відстояли наш мир і незалежність», – зазначили у Борівській селищній раді.

Нагадаємо, у Борівській громаді до 22 березня тривають виплати допомоги від Червоного Хреста.

А з 10 березня у Борівській громаді Харківської області відновлюються автобусні рейси за маршрутами Борова – Загризове та Борова – Піски-Радьківські. 

Нагадаємо також, що у Центрі надання адміністративних послуг Борівської селищної ради Харківської області знову доступна послуга реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації.

Більше новин Борова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті. 

Автор: Ксенія Карпенко