У селищі Борова ще тиждень триватимуть виплати допомоги від Червоного Хреста: графік роботи

16.03.2023 09:51 Борова

Виплата грошової допомоги від Червоного Хреста жителям Борівщини, які перебували в окупації, здійснюватиметься у Борівській громаді Харківської області до 22 березня включно.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу Борівської селищної ради.

Протягом 15-22 березня 2023 року в приміщенні Борівського палацу культури грошову допомогу в розмірі 1200 грн зможуть отримати жителі смт Борова, які ще її не отримували.

Виплати здійснюватимуться в робочі дні з 09:00 до 17:00 з перервою на обід з 12:00 до 13:00. При собі обов’язково мати документ, що посвідчує особу (паспорт).

Паралельно в цей період здійснюватиметься також виплата цієї грошової допомоги в селах громади. До 23 березня виплатою будуть охоплені всі населені пункти Борівщини.

Жителі прифронтових населених пунктів Борівської громади, які вимушені були покинути свої оселі через ворожі обстріли і близькість бойових дій та тимчасово проживають у Боровій, зокрема селища Першотравневе та села Копанки, можуть отримати кошти в селищі Борова.

Нагадаємо, з 10 березня у Борівській громаді Харківської області відновлюються автобусні рейси за маршрутами Борова – Загризове та Борова – Піски-Радьківські. 

А місцева лікарня в селищі Борова отримала допомогу з Італії завдяки земляку.

Нагадаємо також, що у Центрі надання адміністративних послуг Борівської селищної ради Харківської області знову доступна послуга реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації.

Більше новин Борова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.