У селищі Борова заборонили продавати алкогольні напої

20.07.2023 17:51 Борова

На території Борівської селищної територіальної громади з 21 липня заборонено продавати алкоголь та інші спиртовмісні речовини, окрім пива та слабоалкогольних напоїв.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на селищну раду, відповідне розпорядження підписав начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний 20 липня 2023 року.

«Встановити заборону торгівлі алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі, окрім пива та слабоалкогольних напоїв, на території Борівської селищної територіальної громади Ізюмського району Харківської області з 05:00 до 23:00 години з 21 липня 2023 року до припинення або скасування у встановленому порядку воєнного стану в Україні», – йдеться у розпорядженні.

У документі також зазначається про посилення контролю з боку поліції за недопущенням продажу алкоголю.

Нагадаємо, фермери Борівської громади змушені наймати саперів для обстеження своїх земельних ділянок, щоб якнайшвидше повернутися до роботи. Міжнародні та гуманітарні організації не можуть займатися розмінуванням через близькість до лінії фронту.

Раніше ми повідомляли, що у Боровій встановлено сучасну автоматизовану систему оповіщення населення, яка автоматично вмикатиметься у разі оголошення повітряної тривоги на території громади.

Нагадаємо також, що у селищі Борова Харківської області розпочала роботу комісія, яка розглядатиме надання компенсацій за пошкоджені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій.

Головні новини Борова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Катерина Радіонова