Увечері прилетіли КАБи, вночі вдарили РСЗУ – коментар начальника Борівської СВА

08.04.2024 14:20 Борова
Борова щодня потерпає від обстрілів/Фото: Харківська обласна прокуратура Борова щодня потерпає від обстрілів/Фото: Харківська обласна прокуратура

Обстріли Борівської громади Ізюмського району посилились від 27 березня поточного року. Відтоді військові рф завдають ударів по прифронтовій громаді щодня і щоночі. Увечері сьомого квітня ворог скинув КАБи, а о третій ночі восьмого –  вдарив із РСЗУ. Як наслідок, пошкоджень зазнали фермерські приміщення, вилетіли шибки в частині житлового сектора.

Про це медіа «Слобідський край» розповів начальник Борівський селищної військової адміністрації Олександр Тертишний.

  – Починаючи з останніх чисел березня, ворог постійно обстрілює нашу громаду з різних типів зброї. Мені важко назвати  інфраструктурні об'єкти, які не були б зруйновані або бодай частково пошкоджені. Будинок культури розбитий, школа розбита, така ж доля спіткала один із дитсадків, в іншому дошкільному закладі вибуховою хвилею вибиті шибки. Різного ступеня пошкоджень зазнали багатоповерхівки, а це сотні квартир з винесеними дверима, вікнами, обірваними балконами. Два приватних будинки знищені під основу. Ворог також перебивав водо- і газогін, але зараз усе функціонує,  – розповідає  очільник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний.

З посиленням обстрілів із громади вивезли 64 дитини. Спостерігається частковий відплив і дорослого населення.

  – Виїзд дорослих борівчан має мігруючий характер.  Більшість із них виїздить до Ізюма або на правий берег Оскола в Гороховатку. Там вони ночують у родичів або знайомих, а на ранок повертаються у громаду до своїх робочих місць, – зазначає Володимир Тертишний. 

Нагадаємо, що Борова знов опинилась під ворожим обстрілом керованими авіабомбами.

Також нагадаємо, що у ніч проти 8 квітня ворог обстріляв село Рясне Золочівської громади Харківської області. Унаслідок ударів пошкоджені багатоквартирні і приватні будинки.