У Циркунах електрики повернули світло половині споживачів

24.03.2023 13:21 Циркуни

У Харківській області фахівці АТ «Харківобленерго» продовжують відновлювати електромережу в селі Циркуни Харківського району.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на пресслужбу АТ «Харківобленерго».

Станом на зараз без світла поки що залишаються 700 споживачів – це менше половини від усіх точок обліку в Циркунах, розповів начальник Липецького РЕМ Віктор Рубцов.

«Нагадаю, що в Циркунах були значні пошкодження нашого обладнання внаслідок окупації та постійних обстрілів. 12 трансформаторів потребували повної заміни. Окрім того, тут залишилося дуже багато заміновних територій. Треба було докласти значних зусиль, щоб хоча б розпочати підключати жителів села. Перших споживачів ми заживили ще в грудні», – сказав він.

Енергетики вже відремонтували 11 трансформаторних підстанцій, замінили 120 опор та 30 км живлячої високовольтної лінії 110 кВ, а також 90 опор та 10 км ліній 0,4 кВ.

У селі Циркуни повернули електрику для понад 50% споживачів

«Для відновлення електропостачання у Циркунах продовжуємо залучати додаткові бригади з інших районів. В умовах війни прогнози робити важко, але маємо велику надію, що вже через декілька тижнів село буде повністю заживлено», – сподівається Віктор Рубцов.

Нагадаємо, жителів Циркунівської громади просять не ходити на кладовища напередодні Великодня та у поминальні дні до їх розмінування.

Нагадаємо також, що правоохоронці встановили особи  дев’яти російських віськовослужбовців, які мародерили у Циркунах. Їм заочно повідомлено про підозру за фактом порушення законів та звичаїв війни, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

 У лютому в селі Циркуни Харківської області на кладовищі ексгумували труп 56-річного місцевого мешканця, якого розстріляли військові армії рф під час окупації села.

Головні новини Циркуни та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.