Чи відновлюватимуть ліцеї у селах Гракове та Леб’яже

18.01.2024 09:28 Чкаловське
Граківський та Леб'язький ліцеї Граківський та Леб'язький ліцеї

Ліцеї у селах Гракове та Леб’яже Чкаловської громади Харківської області є найбільш постраждалими від ворожих обстрілів.

 

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник відділу освіти, культури та спорту Чкаловської СВА Олександр Будянський, ще у 2023 році для Леб'язького ліцею були надані нові вікна. Утім, їх поки що не встановили.

– Цим займаються фонди, які допомагають нам з відновленням ліцеїв. Ми, на жаль, не можемо вплинути на швидкість їх робіт. По Леб'язькому ліцею також уже виготовлена проєктно-кошторисна документація, але це поки що все, – каже Олександр Будянський.

Наразі Чкаловська громада звертається до різноманітних фондів, аби вони допомогли у відновленні навчальних закладів. Процес триває. 

– Стосовно Граківського ліцею, це дуже велике питання. Робимо все можливе, аби його відновити. Наразі спілкувалися з канадськими фондами, зробили замовлення на встановлення модульного дитячого садка. Щоб хоч садочок працював. Відповіді ще ніякої немає, тож чекаємо. Слід розуміти, що Гракове – це дуже замінований населений пункт. Тому люди сюди повертаються не так жваво, як в інші наші села, – зазначив він.

Автор: Анастасія Хушану