У Чкаловській громаді заборонили риболовлю та відпочинок біля водойм

01.05.2024 14:19 Чкаловське
Через ВНП у громаді не можна відвідувати водойми Через ВНП у громаді не можна відвідувати водойми

Через мінну небезпеку в населених пунктах Чкаловської громади заборонили відвідування водойм, місць любительського і спортивного рибальства.

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Чкаловську селищну військову адміністрацію, усі водні об'єкти на території громади ймовірно забруднені вибухонебезпечними предметами через обстріли.

– Заборона поширюється на територію всієї Чкаловської громади. Закликаємо мешканців до відповідальності, просимо не ігнорувати цю заборону і поки що утриматися від відвідування водойм, місць любительського і спортивного рибальства, адже мінна небезпека чатує скрізь, – кажуть у СВА.

В окремих населених пунктах ситуація із замінуванням різниться. У селі Гракове вона складніша, особливо на околицях населеного пункту. А в Коробочкиному, за словами старости Олександра Семер’янова, ситуація з мінною безпекою краща.

– Окупантів у нас не було, тож село не заміноване. Єдине, що може бути, це десь нерозірвані снаряди. У перші місяці після деокупації тут працювали сапери, десь щось знаходили люди на городах. Утім, близько пів року ніхто з місцевих не звертався з цим питанням та не повідомляв про вибухонебезпечні предмети. За межами села, у полях, ВНП є, – зазначив він.

Автор: Анастасія Хушану