У Чкаловській громаді зафіксовано близько тисячі пошкоджених приватних домівок

26.01.2023 15:49 Чкаловське
Чкаловська громада Харківської області веде перемовини стосовно ремонту пошкоджених домоволодінь місцевих жителів.

Як повідомив кореспондентці медіа “Слобідський край” начальник Чкаловської селищної військової адміністрації Сергій Котенко, у громаді продовжують фіксувати пошкоджені та зруйновані домоволодіння і підприємства.

– Наразі ми пишемо акти пошкоджень багатоквартирних та приватних будинків громади. Також їздимо на агропідприємства, за вимогами бізнесу фіксуємо і там руйнування та пошкодження. Кожного дня в нас складаються нові акти, тому цифри змінюються. На цей час у нас близько однієї тисячі актів створено лише по приватних домоволодіннях, – зазначив Сергій Котенко.

За словами Сергія Котенка, з наступного тижня організація "Карітас" буде виконувати ремонтні роботи у пошкоджених домівках населених пунктів Коробочкине та Леб’яже. Наразі громада активно працює з міжнародними організаціями та створює проєкти на відновлення населених пунктів після деокупації.

Ситуація у Чкаловському та інших населених пунктах громади спокійна. Без світла залишається село Гракове, там продовжуються роботи з розмінування. Окрім того, у громаді стрімко зростає кількість населення. Наразі лише в селищі Коробочкине проживає близько однієї тисячі людей.

Нагадаємо, агрокомбінат «Слобожанський», що знаходиться на території Чкаловської громади Харківської області, готує позов до росії на пів мільярда гривень. Раніше ми писали, що трофейний БАТ допомагає розчищати сміттєзвалище у селищі Шевченкове, який обслуговує і селище Чкаловське.

Інші новини Чкаловське та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану