У Чкаловській громаді запрацює мобільне відділення ЦНАПу

04.04.2024 11:19 Чкаловське
Обладнання для мобільного ЦНАПу/Чкаловська СВА Обладнання для мобільного ЦНАПу/Чкаловська СВА

Чкаловська громада отримала обладнання для мобільного відділення ЦНАПу та електровелосипед.

Як розповів кореспондентці медіа «Слобідський край» начальник Чкаловської селищної військової адміністрації Сергій Котенко, нещодавно громада отримала обладнання для мобільних відділень ЦНАПу – «Мобільний адміністратор». 

– У нашій громаді ЦНАП працює з минулого року, і питання надання адміністративних послуг населенню за місцем їх проживання – дуже важливе. Неодноразово проблема порушувалася мешканцями й спеціалістами установи. Тому дуже добре, що такий «мобільний ЦНАП» запрацює в нас у громаді, – зазначив Сергій Котенко.

Комплект містить ноутбук, фотокамеру, джерела живлення, принтер, сканер та інші необхідні технічні пристрої для роботи на місці. Завдяки цьому адміністративні послуги можна буде надавати у селах громади за місцем проживання мешканців. 

– Ми тільки-но отримали це обладнання, але вже розробляємо графік виїзду в села нашої громади. Їздити в села будемо щодня, тому що наразі в громаді не дуже зручне автобусне сполучення. А так усі мешканці зможуть отримати послуги з реєстрації місця проживання та реєстрації речових прав на нерухоме майно на місцях, – зазначила начальниця відділу ЦНАП виконавчого комітету Чкаловської СВА Ірина Яковлєва.

Загалом Чкаловський ЦНАП надає 53 адміністративні послуги. Найпопулярніші з них – держреєстрація права власності на нерухоме майно та місця проживання. Наразі у громаді живе 6880 людей, до повномасштабного вторгнення було 12 500. Утім, отримати послуги в Чкаловському приїжджають із сусідніх Шевченківської, Балаклійської та Чугуївської громад.

Також з комплектом «мобільного ЦНАПу» громаді передали електровелосипед.

– Електровелосипед ми плануємо передати в нашу соціальну службу, щоб працівники могли спокійно приїздити до підопічних. Наразі в нас на одного соцпрацівника є семеро людей. Транспорт знадобиться для того, щоб привозити гуманітарну допомогу тощо, – зазначив Котенко.

Автор: Анастасія Хушану