63 % квартир пошкоджено: в якому стані багатоповерхівка у селі Клугино-Башкирівка (фото)

29.06.2023 14:23 Чугуїв

П’ятиповерхівка у селі Клугино-Башкирівка Чугуївської громади Харківської області тричі піддалася обстрілу росії.

 

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» голова ОСББ "Городище" Тетяна Мяч, біля п’ятиповерхівки у селі Клугино-Башкирівка тричі влучили ворожі ракети.

– Я особисто була присутня при двох обстрілах нашого будинку. Перший під'їзд будинку зазнав сильного руйнування 1 грудня 2022 року. На щастя, за весь час війни тут ніхто не загинув, але були поранені, – сказала Тетяна Мяч.

Клугино-Башкирівка

Наразі у будинку залишається 57 сімей зі 168 квартир. У квартирах є світло, газ, вода, усю зиму було опалення. Крім того, на четвертому та п’ятому поверсі знищеного першого під'їзду досі живуть люди.

– Зруйновано повністю близько десяти квартир, ще 63 % квартир пошкоджені. Люди хвилюються, переживають, але ми все одно віримо, що все буде добре і будинок відбудують. От наразі для цього шукають підрядників, частину першого під'їзду будуть розбирати, а потім відновлювати, – поділилася голова ОСББ "Городище".

Наразі у більшості квартир замість вікон стоять ОСБ-плити. Люди двічі міняли вікна, утім після чергового "прильоту" в березні більшість вирішила поки що не ставити нові. 

Нагадаємо, навантаженість на дороги Чугуївської громади Харківської області значно зросла. 

Раніше ми писали, Будинок культури у Чугуєві будуть демонтувати.

Також нагадаємо, 50 родин з Чугуївської громади отримали будівельні набориГоловні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану