Через обстріли на Чугуївщині 800 домівок залишилося без газу

06.09.2022 13:00 Чугуїв
Фото: ХОВА Фото: ХОВА
Наразі в Чугуївській громаді ліквідовано 25 пошкоджень газових мереж.

Газівники ліквідовують пошкодження мереж унаслідок обстрілів Чугуївщини. Утім, проведення ремонтних робіт на інших пошкодженнях залежить від перебігу бойових дій.

– Одночасно через ворожі бомбардування та пошкодження газогонів без енергоносія залишилося майже 800 споживачів.  Наразі газівники роблять усе можливе для забезпечення будинків Чугуївщини природним газом, – зазначили в Департаменті житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ХОВА.

Через обстріли на Чугуївщині 800 домівок залишилося без газу

Наразі мешканців Харківщини закликають своєчасно сплачувати рахунки. Від цього залежить забезпечення безперебійної роботи підприємств критичної та соціальної інфраструктури в умовах режиму воєнного стану.

– Оплата споживачів є основним джерелом надходжень підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали та засоби для знезараження і очистки питної води, – прокоментували в Департаменті ЖКГ та ПЕК ХОВА.

Окрім того, чимало об'єктів, які вже були відновлені, повторно піддаються обстрілам з боку окупаційної армії. Так наразі унаслідок ведення бойових дій зазнали пошкоджень 387 об’єктів систем газопостачання та 1 303,2 км газорозподільних мереж. Станом на 6 вересня вже відновлено 69 об’єктів.

Автор: Анастасія Хушану