Чугуївська громада: про гуманітарну допомогу, новонароджених та переселенців

04.05.2022 18:15 Чугуїв
Фото: Чугуївська міська рада Фото: Чугуївська міська рада

Про ситуацію в Чугуївській громаді розповіла міська голова.

Життя у Чугуєві продовжується, всі комунальні служби працюють, у місті наводять порядок та піклуються про місцевих. Про це повідомила міська голова Галина Мінаєва.

За її інформацією, гуманітарну допомогу вже отримали всі віддалені мікрорайони громади. Зараз доставка продуктових наборів планується у населені пункти, де її ще не надавали. Голова громади закликала жителів зберігати спокій щодо гумдопомоги.

– Кожен член родини отримає гуманітарний набір, ми ні про кого не забуваємо. Щодо складу гуманітарних наборів – ми доставляємо їх такими, якими нам їх надсилають. Ми не збираємо продукти, а займаємось транспортуванням наборів, – зазначила вона.

За час війни у громаді народилося 39 дітей, 14 з них – жителі Чугуєва. Чимало місцевих виїхало з міста, але є і такі люди, які знайшли тимчасовий прихисток у ТГ. Так у Чугуєві зараз перебувають 897 вимушених переселенців.

– Я впевнена, що війна закінчиться, і всі жителі повернуться до рідних домівок. Ми всі разом відбудуємо місто та зробимо його ще кращим і комфортним, – наголосила міська голова.