Чугуївська громада збирає допомогу для мешканців Ізюма

29.09.2022 12:15 Чугуїв

Мешканців Чугуївської громади закликають до збору допомоги для жителів Ізюма.

Про це 29 вересня повідомила очільниця Чугуївської громади Галина Мінаєва. Вона зауважила, що Чугуївщину протягом повномасштабної війни підтримувало чимало міст та сіл України.

– Сьогодні така ж сама підтримка вкрай потрібна нашим сусідам – мешканцям міста Ізюм. Усі ви знаєте, які страждання випали на їхню долю. Ворог у прямому сенсі понівечив  житловий фонд та міську інфраструктуру Ізюма. Сьогодні тамтешні мешканці позбавлені найнеобхіднішого: предметів домашнього побуту, зимового одягу, ліків та навіть харчів. Вважаю і впевнена, що ви мене підтримаєте, що наша громада не може в цій ситуації залишатися осторонь. Отже, міська влада Чугуївської громади започатковує ініціативу зі збору допомоги мешканцям Ізюма, – сказала вона.

Протягом наступного тижня чугуївці можуть принести одяг, харчі та інші необхідні предмети до територіального центру на вулиці Старонікольська, 20, м.Чугуїв.

Галина Мінаєва зауважила, що протягом війни Чугуївська громада отримувала різноманітну допомогу. Зокрема, у громаду передавали продовольство, обладнання та техніку для комунальних підприємств. А 28 вересня Чугуївська громада отримала близько десяти тонн ліків від Асоціації міст України. Їх буде розподілено серед амбулаторій населених пунктів ТГ, видавати ліки будуть безплатно.