Чугуївську лікарню відвідала міжнародна делегація

22.03.2023 14:21 Чугуїв
Фото: Галина Мінаєва Фото: Галина Мінаєва

Західних послів зацікавила робота медичного закладу в умовах війни.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Чугуївську міську голову Галину Мінаєву.

«Вчора наше місто приймало високоповажних гостей – Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза-Кронін та тимчасово повірена у справах Посольства Швеції в Україні Марія Ліндгрен-Салтанова. Офіційна ціль візиту – ознайомлення з поточною ситуацією в Харківській області, а також спілкування з місцевою владою та мешканцями», – зазначає Галина Мінаєва.

Міжнародна делегація познайомилася з колективом лікарні та ознайомилася з умовами, в яких працює медзаклад протягом останнього року.

«Особливу їх повагу викликав той факт, що навіть під обстрілами, в напівзруйнованій будівлі та з пошкодженим обладнанням вони ані на хвилину не припиняли надавати допомогу своїм пацієнтам. Я розповіла гостям про виклики, які протягом останнього року доводиться долати нашій громаді, а також висловила щиру подяку народам країн, які вони представляють, за всебічну підтримку України», – говорить Мінаєва.

Раніше ми повідомляли, що в Чугуєві комунальники ліквідували велике стихійне сміттєзвалище.

Нагадаємо, місто Чугуїв для забезпечення безперебійної роботи об'єктів критичної інфраструктури отримало три потужні генератори

Крім того, Чугуївська громада отримала партію допомоги для Пунктів незламності та укриттів від польського міста-побратима Кожениця.

Головні новини Чугуїв та Чугуївський район читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко