У Чугуїв надійшла допомога від польського міста-побратима Кожениця

20.01.2023 17:16 Чугуїв

Чугуївська громада Харківської області отримала партію допомоги для Пунктів Незламності та укриттів від польського міста-побратима.

20 січня у місто Чугуїв надійшла допомога від міста-побратима Кожениця (Польща). Як повідомила кореспондентці медіа “Слобідський край” Чугуївська міська голова Галина Мінаєва, громада отримала вкрай необхідні речі для облаштування Пунктів Незламності та місць масового укриття.

– Наші друзі надіслали нам вкрай необхідні речі – намети, акумуляторні лампи, обігрівачі, газові балони, постільну білизну, генератори, термоси, пічи-буржуйки тощо. Уся допомога найближчим часом буде розподілена між п'ятьма Пунктами Незламності та місцями масового укриття мешканців громади, – сказала очільниця Чугуївської громади Галина Мінаєва.

Чугуїв отримав допомогу від польського міста-побратима

Нагадаємо, під опікою територіального центру міста Чугуїв Харківської області перебувають 1200 людей, це вдвічі менше, ніж планувалося на 2022 рік.

Раніше ми писали, що електропостачання відновлено для споживачів Артемівки, Мартової, Нового Бурлука, Базаліївки, Юрченкового, Білого Колодязя, Приколотного, Хотімлі, які були знеструмлені з 31 грудня. 28 грудня у лісі біля села Бугаївка Чугуївського району на нерозірваному боєприпасі підірвались 47-річний чоловік та 7-річний хлопчик.

Головні новини Чугуїв та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.