Наслідки пожежі в Чугуївському ліцеї: коли поновиться навчальний процес

20.09.2021 14:17 Чугуїв

У місті Чугуїв Харківської області пожежа суттєво завдала шкоди ліцею № 2. Наразі вирішується подальша доля школярів.

Нагадаємо, 19 вересня, близько 19:28, рятувальники отримали повідомлення про загорання. Загасити пожежу вдалось лише о 6:30. 

На даний момент відомо, що внаслідок вогню було знищено спортивний зал та кабінети на другому поверсі. Крім цього, водою було пошкоджено інші кабінети та матеріальне обладнання. Про це повідомили в Чугуївській міській раді.

Читайте також: Пожежу в школі Чугуєва гасили більше десяти годин. Фото

Пожежа в Чугуївському ліцеї №2

Відновлення будівлі наразі в стадії обговорення.

– У міському бюджеті є кошти в резервному фонді – і рішенням комісії виділимо фінансування на проведення ремонтних робіт, – зауважила міський голова Чугуєва Галина Мінаєва.

Наслідки пожежі в Чугуївському ліцеї №2

Навчання для школярів початкової школи та п'ятого класу продовжиться 22 вересня в звичайному режимі, в будинку початкової школи, будівля якої не постраждала. Стосовно середньої та старшої – рішення прийматимуть сьогодні. Також розглядається варіант дистанційного навчання та розміщення дітей по інших закладах.

– Середня та старша школа має три варіанти продовження навчання. Друга зміна в школі № 1, дистанційна освіта та найвірогідніший варіант – це окремий поверх у будівлі школи № 5, – повідомила заступник начальника управління освіти Чугуївської міської ради Марина Реброва.