У Чугуєві навчальний рік пройде в режимі онлайн

11.07.2023 13:23 Чугуїв
Фото: Чугуївська міська рада Фото: Чугуївська міська рада

У місті Чугуїв Харківської області навчальний процес у наступному навчальному році відбуватиметься у дистанційному режимі.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Чугуївську міську раду, таке рішення було прийняте 11 липня на нараді з директорами навчальних закладів, яку провела начальник Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва.

За даними керівників районних управлінь національної поліції та ДСНС, у громаді жодне укриття не зможе сьогодні гарантувати безпеку у разі прямого влучання російської ракети, яка на Харківщині долітає до цілі за 40 секунд. За цей час сотні дітей просто фізично не встигнуть сховатися в укриттях.

«Також досвід проведення цьогорічного національного мультипредметного тесту, під час якого лунали тривоги, свідчить, що евакуація навіть незначної кількості учнів старших класів вимагає значного часу – з малечею ситуація буде ще більш складною. Щодо якості такого навчання, яке буде декілька разів на день перериватися стресовими евакуаціями, то вона прогнозовано буде вкрай низькою», – йдеться у повідомленні.

За підсумками засідання було прийняте одностайне рішення – новий навчальний рік у Чугуївській громаді триватиме в онлайн-режимі.

За словами начальника Чугуївської міської військової адміністрації Галини Мінаєвої, таке непросте рішення сьогодні є єдино прийнятним, адже життя дітей – це найбільша цінність нашої громади, і ризикувати ним дорослі просто не мають права.

Нагадаємо, у Харківській області дозволили відновити офлайн-навчання, але з умовою наявності в закладі освіти спеціалізованого укриття. Для учнів будуть проводити тренування, щоб відпрацювати процес переміщення в укриття до автоматизму.

Також нагадаємо, 50 родин з Чугуївської громади отримали будівельні набориРаніше ми писали, у Чугуєві відкрили першу дитячу локацію від ЮНІСЕФ. 

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко