У Чугуєві відкрили першу дитячу локацію від ЮНІСЕФ

02.06.2023 09:21 Чугуїв
Джерело: Чугуївська міська військова адміністрація Джерело: Чугуївська міська військова адміністрація

1 червня, до Дня захисту дітей, у місті Чугуїв Харківської області відкрили простір Дитяча точка «Спільно».

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Чугуївську міську військову адміністрацію, першу в Чугуївській громаді Дитячу точку «Спільно» від ЮНІСЕФ відкрили в одному з дитячих садочків.

– Протягом дня тут лунав щирий дитячий сміх, адже організатори влаштували для найменших відвідувачів справжнє свято з різноманітними забавами: майстер-класи, ігри та руханки із веселими аніматорами, – розповіли у Чугуївській МВА.

За словами начальниці Чугуївської МВА, цей простір допоможе інтегруватися дітям-ВПО і стане улюбленим місцем відпочинку для малечі та батьків. У дитячих точках  «Спільно» працюють професійні педагоги, аніматори та психологи. Для дітей проводяться творчі заняття, розвивальні ігри, групові заняття із соціальним педагогом, волонтерами. Також у дитячому просторі можна отримати психологічну консультацію, консультацію соцпрацівника щодо соціальних послуг у громаді, перенаправлення дітей з інвалідністю та інших вразливих категорій. А головним є те, що дітки можуть просто приходити та спілкуватися з новими друзями. 

Про розташування дитячої точки Спільно та час роботи можна дізнатися тут.

Нагадаємо, що понад дві тисячі заяв про пошкоджене майно подали жителі Чугуївської громади. 

Раніше ми писали, що підопічні Чугуївського терцентру виготовляють шкарпетки та обереги для поранених бійців. Раніше ми повідомляли, що жителям міста Чугуїв та Чугуївської громади влітку 2023 року не рекомендується відвідувати місця відпочинку біля водойм. 

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану

Теги: