У Чугуєві під завалами Будинку культури виявили тіло загиблої людини: пошуки тривають. Оновлено

26.07.2022 17:34 Чугуїв
Уночі 25 липня окупанти підступно обстріляли місто Чугуїв Харківської області.

Військові рф влучили по будівлі Будинку культури, у підвалі якого перебували люди. Як розповів “Слобідському краю” речник ДСНС Євген Василенко, пошуки тривають зі вчорашнього ранку.

– Щойно (близько 12:30) спілкувався з рятувальниками, під бетонною плитою виявлена частина тіла загиблої людини. Наразі встановити чоловік це чи жінка неможливо, пошуки тривають. У роботі залучено чотири одиниці техніки та близько 20 людей особового складу ДСНС. До того ж там працюють місцеві комунальники. Люди, які змогли вийти із завалів, показали рятувальникам місце, де залишилися інші троє мирних мешканців. Працівники ДСНС та комунальники розібрали ті завали, але не знайшли людей. Наразі розбирають інше місце. Робота важка, майже половина будівлі склалася прямо в підвал, де перебували люди, – повідомляє "Слобідському краю" Євген Василенко.

Станом на 14:18 26 липня 2022 року під завалами будинку культури в Чугуєві було знайдено тіло 38-річної жінки. Про це повідомив начальник ХОВА.

– Рятувально-пошукові роботи тривають. Нагадаю, що росіяни завдали ракетних ударів по цивільних об’єктах громади, зокрема і Будинку культури. Підвал приміщення слугував укриттям, адже Чугуївщина вже кілька тижнів піддається постійним обстрілам окупантів. Учора з-під завалів удалося врятувати 4 людей, – ідеться у повідомленні Олега Синєгубова.

У Чугуєві під завалами будинку культури виявили тіло загиблої людини: пошуки тривають

Станом на 17:00 26 липня 2022 року загиблою під завалами Будинку культури виявилася Вікторія Мішаріна. Про це повідомили рідні загиблої. Без мами залишилося двоє неповнолітніх дітей. Жінка із самого початку війни намагалася бути корисною для Чугуївської громади, готувала та роздавала людям безкоштовну їжу. Наразі небайдужі можуть долучитися до збору коштів для підтримки родини Вікторії:

ПриватБАНК 5168757404821847 Мішарін Іван Іванович

У Чугуєві під завалами будинку культури виявили тіло загиблої людини: пошуки тривають. Оновлено

Станом на 17:30 26 липня 2022 року під завалами в Чугуєві знайшли тіло загиблого 36-річного чоловіка. Про це "Слобідському краю" повідомив речник ДСНС Євген Василенко.

– Вилучили з-під завалів тіло чоловіка. Пошуки тривають, під завалами залишається ще одна людина, – сказав він.

Загиблим чоловіком виявився місцевий волонтер Сардор Хакімов, який увесь час війни годував жителів Чугуєва своїми стравами. Сардор був родом з Луганщини, міста Сєверодонецька.

У Чугуєві під завалами будинку культури виявили тіло загиблої людини: пошуки тривають. Оновлено

– У момент обстрілу він перебував у підвальному приміщенні, де робив заготівлю для плову. З початком війни він переїхав до Чугуєва і власним коштом постійно годував людей смачним пловом. Він брав активну участь у житті нашої громади. На всіх заходах він та його батьки готували смачну їжу, часто готував для акцій "Нагодуй потребуючого" і також після п'ятничного намазу останні три місяці годував усіх парафіян. Під час обстрілу разом із ним знаходився його брат Мансур, якого він покликав на допомогу. Брат живий, з ним усе гаразд. Брат Сардор другий наш парафіянин, який загинув із початку 24.02, – повідомив на своїй сторінці імам Луганської спільноти мусульман Тимур Берідзе. 

Станом на 9:50 27 липня 2022 року пошуки третьої людини тривають. Про це "Слобідському краю" повідомив речник ДСНС Євген Василенко.

Автор: Анастасія Хушану