У Чугуєві проблеми з теплопостачанням у квартирах

02.02.2022 12:50 Чугуїв
У місті Чугуїв Харківської області мешканці скаржаться на погане теплопостачання у квартирах.

Як повідомляється на сайті Чугуївської міської ради, у деколи теплих квартирах температура стала кімнатною, а у недостатньо утеплених або кутових – просто холодною. На «Комунальний диспетчер» міста надходять багато скарг щодо температурного режиму у квартирах і при цьому повідомляється, що перерахунок платіжок здійснюється лише в будинках, де немає приладів обліку тепла.

У міськраді  відбулася щотижнева робоча нарада з керівниками підприємств ЖКГ, в ході якої стало зрозуміло, чому в чугуївців виникли проблеми з опаленням у квартирах. За словами директора КП «Чугуївтепло», газопостачальна організація поставила їх у жорсткі умови, які просто не дають опалювати помешкання так, як треба. 

Читайте також: У Чугуївській громаді ремонтують місцевий ліцей. Фото

Тепловики мають вкладатися в ліміти газу, аби купувати його за пільговою ціною. І тут виникає проблема: ліміт газу розраховувався на основі трьох попередніх опалювальних сезонів, де середньодобова температура в січні була близько -2,5°, а цього року -4,2°. 

Тепловик зазначив, якщо ж ліміти газу будуть підвищені, плата за нього стане ринковою, а саме 40 гривень за куб. За його словами, такі тарифи для «Чугуївтепло» є непосильними.

У Чугуївській міській раді зазначили, що для вирішення цієї проблеми будуть звертатися по допомогу до голови уряду та до Мінрегіонбуду. Також, було озвучено думку щодо посилення у громаді роботи з енергомодернізації житлового фонду, як комунальних підприємств, так і ОСББ. Наголосили і на тому, що мешканці будинків, де проведені хоча б часткові роботи з утеплення - скарг на теплопостачання не мають.