У Чугуївській громаді відновлюють видачу пенсій через "Укрпошту"

11.05.2022 14:00 Чугуїв
Відсьогодні, 11 травня, мешканці Клугино-Башкирівки на Харківщині зможуть отримувати пенсійні виплати в приміщенні школи та за своїми адресами проживання. На черзі інші населені пункти громади.

Про це повідомила міська голова міста Чугуїв Галина Мінаєва.

— Нарешті вдалося зрушити з місця питання видачі пенсій мешканцям через "Укрпошту". Сьогодні ми допомогли організувати цей процес у Клугино-Башкирівці, де пенсії видавались у приміщенні школи, а для людей, що не мають можливості пересуватися, вдома, – каже Мінаєва.

Далі планується розширити видачу пенсій в інших населених пунктах Чугуївської громади. Про це керівництво громади вже домовилося з "Укрпоштою".

Також вона поінформувала про те, що в селі Зарожне наразі відсутнє електропостання, яке було порушене внаслідок бойових дій – були зруйновані лінії електропередач, які складно полагодити в умовах війни. Проте, через три-чотири дні обіцяють повернути світло до будинків місцевих жителів.

Крім того, Мінаєва відвідала пологове відділення лікарні, де нещодавно народилася нова жителька громади.

— Щиро вітаю не тільки її батьків Кирила та Олександру Сазонових, а й усю Чугуївську громаду. Адже життя триває, і ми сьогодні ще на один день наблизились до закінчення війни, до нашої спільної перемоги! – ділиться голова міськради Чугуєва.

 
Автор: Олександр Манченко