У Чугуївській лікарні перебувають 13 ковідних пацієнтів з Харкова

16.03.2021 15:31 Чугуїв
Серед пацієнтів Чугуївської центральної міської лікарні 13 харків’ян, хворих на COVID-19, бо їм не вистачило місць у лікарнях Харкова. Про це 16 березня повідомив директор медзакладу В’ячеслав Грушка.

Ковід-ситуація в Чугуєві загострюється. Про це 16 березня на засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив директор Чугуївської центральної міської лікарні В'ячеслав Грушка. За його словами, наразі в Чугуївській ЦМЛ перебувають близько 120 пацієнтів з підтвердженим COVID-19 або з підозрою на нього, з них 100 хворих – на кисневій підтримці. При цьому 13 пацієнтів Чугуївської лікарні – харків'яни, яким не вистачило місць у медзакладах обласного центру.

У той же час, за інформацією Суспільного, станом на ранок 16 березня в Харківській обласній інфекційній лікарні залишалося шість вільних місць. Лікарня розрахована на 300 пацієнтів.

Нагадаємо, за попередню добу на Харківщині зареєстрували 596 нових випадків коронавірусу, з них 50 – у Чугуївському районі.

Читайте також: На щеплення від COVID-19 у Харківській області можна буде записатися онлайн

Автор: Андрій Соха