У громаді на Харківщині сім'ям постраждалих від війни будуть надавати допомогу

09.07.2022 16:00 Чугуїв
У Чугуївській громаді Харківської області будуть надавати матеріальну допомогу сім'ям поранених та загиблих унаслідок російської агресії.

Про це “Слобідському краю” повідомила очільниця Чугуївської громади.

– На жаль, за час війни у нашій громаді є загиблі та поранені.  Ми прийняли рішення, що з міського бюджету буде надана матеріальна допомога  всім сім'ям цивільних, які були поранені або загинули внаслідок війни. Такі сім'ї можуть звертатися до Управління соціального захисту населення Чугуївської міської ради, – пояснила “Слобідському краю” Галина Мінаєва.

За її словами, громада посилено готується до опалювального сезону. Котельню, яку окупанти зруйнували 22 червня та вбили комунальників на робочому місці, наразі намагаються відновити. Нагадаємо, що ця котельня вже була повністю готова до опалювального сезону. Окрім того, плануються роботи з покращення укриттів у громаді.

– Усі укриття та підвали плануємо максимально утеплити. Будемо дуже вдячні усім жителям, які об'єднаються для такої цілі. Якщо ми всі разом захочемо та докладемо максимум зусиль – у нас все вийде, – наголошує міська голова.

Автор: Анастасія Хушану