У Кочетку та Клугино-Башкирівці провели День громадського здоров’я

26.05.2023 15:21 Чугуїв

У селищі Кочеток та селі Клугино-Башкиріва Харківський центр контролю та профілактики хвороб спільно з Чугуївським міським центром первинної медико-санітарної допомоги організували ряд заходів, присвячених Тижню громадського здоров’я

Як пише «Слобідський край», про це розповіли в Харківському обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

У селищі Кочеток захід був проведений в приміщенні Чугуєво-Бабчанського лісового фахового коледжу, тоді як для жителів села Клугино-Башкирівка був організований виїзний автобус з Харківського центру контролю та профілактики хвороб.

Під час медичних заходів громадяни та внутрішньо переміщені особи мали можливість отримати консультацію сімейного лікаря, виміряти артеріальний тиск, рівень глюкози та кисню в крові, розрахувати індекс маси тіла. Крім того, вони могли зробити щеплення від COVID-19, дифтерії та правця.

Лікарі проводили бесіди з відвідувачами щодо ведення здорового способу життя, піклування про власне здоров’я та важливості своєчасного проведення профілактичних щеплень. Було наголошено на шкідливому впливі тютюнопаління, куріння електронних сигарет, алкоголізму, вживання наркотичних речовин, неправильного харчування та недостатньої фізичної активності.

Крім того, внутрішньо переміщені особи та місцеві мешканці отримали друковані матеріали з профілактики інфекційних та неінфекційних захворювань.

Нагадаємо, фахівці Харківського обласного центру служби крові повідомляють про дефіцит донорської крові та закликають мешканців Харківщини здати кров усіх груп та резус-факторів, адже саме донорська кров є ледь не єдиним, що може врятувати бійця ЗСУ, який втратив багато крові.

Нагадаємо також, що у місті Чугуїв розпочато ремонт двох багатоповерхівок, які постраждали від обстрілів рф. Профінансувала ці роботи інжинірингова компанія із США.

5 травня Всесвітня організація охорони здоров’я скасувала статус пандемії коронавірусу COVID-19.

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко