Житло для переселенців у Чугуєві: на якому етапі будівництво. Фото

14.09.2021 13:15 Чугуїв
У Чугуєві Харківської області триває будівництво будинку для переселенців, який звели на місці колишньої нотаріальної контори по вулиці Кожедуба.

Як повідомив "Слобідському краю" заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Костянтин Бармін, у двоповерховому будинку буде шість окремих квартир. Нагадаємо, будівництво тимчасового житла для переселенців стартувало восени 2020-го. 

Житло для переселенців у Чугуєві

Читайте також: Чугуївський ФОК готовий на 50 %. Фото

Цей об’єкт міська рада реалізує в рамках проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури – УФСІ VІ», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW і реалізується Українським фондом соціальних інвестицій.

Станом на 14 вересня підрядники вже звели двоповерхову будівлю, зробили дах, установили вікна.

Будівництво будинку для переселенців в Чугуєві

— Зараз йде процес підключення будинку до комунікацій. Уже підведено водопостачанням, працюємо над електропостачанням  та теплопостачанням. Зараз бригади вже завершили зовнішні роботи та перейшли до внутрішніх, — розповів Костянтин Бармін. 

За його словами, коштом міського бюджету біля будинку проведуть благоустрій території, поставлять огородження та частково закуплять меблі.

Наразі готовність об’єкта становить майже 50 %. Уже навесні 2022 року будівництво має бути завершено. 

Як повідомив Костянтин Бармін, на сьогодні в громаді є близько 70 сімей, які потребують житла.