На Чугуївщині незаконно віддали землю вартістю 10 мільйонів гривень

Фото: khar.gp.gov.ua Фото: khar.gp.gov.ua
Дозвіл на передачу земель лісгоспу у власність комунального підприємства надали в Зміївській міській раді Харківської області.

Як повідомляють у Харківській обласній прокуратурі, на території Зміївської міської ради засмічували лісогосподарські землі площею близько 9 гектарів.

Наразі відомо, що у 2019 році комунальному підприємству передали земельну ділянку у постійне користування для розміщення полігона для твердих відходів.

Важливо зазначити, що земля площею 9 гектарів, яка була передана у постійне користування підприємству, є землею лісогосподарського призначення. Це означає, що для створення полігона для відходів необхідно рішення Харківської обласної державної адміністрації. Такого рішення, звісно, що не приймалося.

Читайте також: На Харківщині електропотяг збив насмерть 35-річного чоловіка

Таким чином, своїми діями підприємство забруднювало землю лісогосподарського призначення, вартістю 10 мільйонів гривень.

Прокуратурою направлено позов про визнання незаконним рішення місцевої державної адміністрації про надання комунальному підприємству в постійне користування земельної ділянки площею в 9 гектарів вартістю майже 10 мільйонів гривень.

Відповідну заяву було направлено до Господарського суду Харківської області.