Найбільш постраждалі будинки Чугуївщини будуть «законсервовані»

Фото: Галина Мінаєва Фото: Галина Мінаєва
13 вересня Галина Мінаєва відвідала мікрорайон Авіатор, що розташований у Чугуєві Харківської області, який з першого дня війни піддавався нищівним обстрілам з боку окупантів.

Сьогодні голова Чугуївської міської ради Галина Мінаєва разом з керівниками комунальних підприємств оглянула зруйновані унаслідок військових дій будинки, проконсультувалась з фахівцями ЖКГ, а також поспілкувалась з місцевими жителями, які залишились на теренах громади.  

У результаті зустрічі було прийнято рішення, що найбільш постраждалі будинки, де наразі мешкають 2-3 особи, будуть «законсервовані», і тепло до них подаватись не буде. Таких будинків небагато, а їх мешканцям на зиму пропонуються альтернативні варіанти житла. Щодо інших будинків, то там триває підготовка опалювальних систем до подачі теплоносія.

«Можливі варіанти, коли тепло буде подаватися по окремих стояках – у першу чергу залежно від кількості мешканців, які залишаться на зиму в кожному конкретному будинку. Вкотре наголошую – міська влада робить усе залежне для якісної підготовки міського господарства до надзвичайно складної зими, яка нас очікує», – розповіла Галина Мінаєва.

Автор: Юлія Гнатченко