Підпрацьовував дилером: поліцейський з Чугуївщини збував наркотики ув’язненому

Фото: ДБР Фото: ДБР
Співробітнику Чугуївського районного управління поліції в Харківській області загрожує від шести до 10 років ув’язнення.

Викрито поліцейського Чугуївського районного управління ГУНП у Харківській області, що систематично постачав наркотики ув’язненим Харківського слідчого ізолятора. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

Поліцейський працював у конвої, що переміщував ув’язнених з Харківського СІЗО до суду. Це дозволяло йому передавати «клієнтам» наркотики та «оберігати» їх від обшуків. Заборонені речовини передавалися прямо у будівлі суду або в СІЗО. Розрахунок проходив одразу під час збуту, або через родичів «клієнтів», що знаходилися на волі.

Читайте також: У Чугуєві впіймали продавчиню наркотиків

Слідство встановило, що підозрюваний займався збутом наркотиків систематично. Зокрема, у листопаді 2021 року поліцейський доставив одного ув’язненого до суду, де й передав йому канабіс. Правоохоронця-дилера було затримано 13 грудня після чергової «угоди».

Наразі вирішується питання про зняття поліцейського з посади, обрання запобіжного заходу та повідомлення про підозру в скоєнні злочину за частиною 2 статті 307 Кримінального кодексу України, за якою йому загрожує від шести до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснюється Харківською обласною прокуратурою, оперативний супровід – полтавським Територіальним управлінням ДБР.