Рибалка загинув на місці: ворог «Іскандером» атакував Сіверський Донець

Фото: Сергій Болвінов Фото: Сергій Болвінов

Росіяни атакували «Іскандером» Чугуївський район, відкривши вогонь з іншого боку річки Сіверський Донець, є загиблий та поранений.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на начальника Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергія Болвінова.

Під час російської атаки поблизу дамби рибалили двоє чоловіків. Один із них з пораненнями в лікарні, інший загинув на місці.

За словами Сергія Болвінова, обидва приїхали на відпочинок з Харкова та обрали тихе місце на річці поблизу Есхара. У загиблого чоловіка залишилося двоє дітей, сам він працював водієм у дорожній компанії, а родина зараз в Ірландії.

– Нагадую та хочу знову застерегти: росіяни роблять все, щоби залякати та максимально тероризувати та вбити цивільних. На цьому узбережжі не було жодного військового об'єкта, техніки. Але ворог свідомо б'є по таких місцях. Закликаю всіх бути максимально обережними, – додав начальник Слідчого управління ГУНП.

Нагадаємо, що ввечері 10 червня російські окупанти завдали низку авіаційних ударів по місту Харків. Жертвою однієї з атак став 77-річний чоловік.  

Також, військові російської армії 10 червня близько 09:30 завдали удару КАБом по Дергачівській громаді Харківської області.