У Чугуєві відкрилась традиційна алея писанок

Фото: Чугуївська міська рада Фото: Чугуївська міська рада
У Чугуївській громаді Харківської області почали підготовку до Великодня.

Попри бойові дії на Харківщині, громади продовжують готуватись до великодніх свят. У Чугуївській громаді відкрили традиційну алею писанок та влаштовують генеральні прибирання міста. Про це повідомила у своєму зверненні міська голова Галина Мінаєва. Зокрема, вона подякувала робітникам комунальної сфери, що підготовлюють місто до свята. А також закликала місцевих жителів долучитися до наведення чистоти.

– Дуже буду щаслива, якщо є охочі допомогти прибрати місто. Я вважаю, це буде правильно, бо це наш спільний, сімейний та теплий дім під назвою Чугуїв, – наголосила вона.

У Чугуєві відкрилась традиційна аллея писанок

Крім того, у громаді продовжують надавати гуманітарну допомогу. Нещодавно її доставляли до віддалених населених пунктів ТГ, а зараз очікують надходження допомоги за ініціативою Президента України. Очільниця громади наголосила на тому, що отримати необхідні продукти та інші товари зможуть усі мешканці.

Нагадаємо, Лозівська громада Харківської області збирається на великодні свята випікати паски для ветеранів, самотніх літніх людей, сімей у скрутному становищі та для військових ЗСУ на передовій.

Автор: Анастасія Хушану