У Новопокровській громаді підприємець завдав збитків державі на 9 мільйонів

У селищі Новопокровка Харківської області підприємець заволодів державними коштами, які виділяли на будівництво.

Як повідомляють у ГУ НП Харківської області, директор та працівник науково-виробничого підприємства  привласнили кошти з бюджету. Державні гроші були виділені на будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу в селищі Новопокровка Чугуївського району.

Наразі відомо, що зловмисники завдали збитків державі на 9 мільйонів гривень. Схема заробітку була доволі проста. Державні кошти зникали після декількох перерахувань на різні рахунки.

Читайте також: У Малинівській громаді відкрили нову поліцейську станцію. Фото

Таким чином, близько 2,5 мільйона гривень злочинці використали на придбання автомобіля. Приблизно така ж сума  перерахована на особисті рахунки керівника підприємства. Залишок пішов на будівельно-монтажні роботи із завищеними обсягами виконаних робіт.

11 жовтня правоохоронці провели 14 обшуків  на території  Харкова та області. Під час перевірки копи вилучили фінансово-господарську документацію, мобільні телефони, комп’ютерну техніку та носії інформації. 

Читайте також: Вибух у будинку на Красноградщині: чоловік намагався покінчити з життям

Трьом учасникам організованої групи повідомлено про підозру  у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Законом передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.