Як у Дергачах ліквідують наслідки удару КАБами: подробиці

26.04.2024 18:50 Дергачі
Фото: Дергачівська міська рада Фото: Дергачівська міська рада

Постраждалі внаслідок російського бомбардування 26 квітня  діти та доросла жінка отримали допомогу, волонтери допомагають ремонтувати будинок, газівники вчасно поладили ушкоджений газопровід.

Про це медіа «Слобідський край» повідомив начальник Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслав Задоренко.

Один будинок у місті зруйновано повністю

За його словами, один будинок у місті зруйновано повністю, разом із господарчими спорудами, що знаходилися на подвір’ї. Ще кілька будинків навколо зазнали ушкоджень різного ступеня. Також стався витік газу, оскільки внаслідок вибуху була перебита газова труба. Але працівники служби газу оперативно ліквідували витікання, що загрожувало ще одним вибухом.

Будинки навколо зазнали ушкоджень

– Приблизно об 11:45 російські військові вдарили двома КАБами по Дергачах. Один удар прийшовся по об’єкту енергетичної інфраструктури. Інший – по приватному будинку, де у цей час були цивільні люди. Ніяких військових або військових об’єктів поруч там не було. Постраждали чотири особи, з них три дитини – хлопчик чотирьох років, дівчатка 16 та 5 років, а також жінка 52 років, – сказав Вячеслав Задоренко.

Постраждалі, за інформацією керівника громади, отримали гостру реакцію на стрес. Дівчинка 16 років отримала рвану рану. Допомогу надали на місці, госпіталізації постраждалі не потребували, зараз їхньому здоров’ю нічого не загрожує.

Вячеслав Задоренко зазначив, що рятівники ДСНС одразу прибули на місце події, впродовж кількох годин проводили ліквідацію наслідків влучання.

Рятівники ДСНС  впродовж кількох годин проводили ліквідацію

– Невдовзі після вибуху на місце прибули волонтери Дергачівського гуманітарного штабу. Коли пожежу майже загасили, вони почали роботи з поточного ремонту – накриття брезентом дахів, закриття вибитих вікон фанерою. Також надали гуманітарну допомогу потерпілим – харчування та предмети побуту. Люди знають, що можуть звернутися до Дергачівського гуманітарного центру та отримати необхідну допомогу, – говорить Вячеслав Задоренко.

Раніше «Слобідський край» повідомляв, що Нацполіція показала кадри з наслідками удару по Дергачах 26 квітня.

Автор: Федір Штефанович